| elenacrisssss a întrebat:

m-am certat groaznic cu mama acu 2 zile.si de atunci ma tot ameninta ca nu imi mai da bani, ca ma zice la toata lumea! ma face sa ma simt foarte prost! incepe sa imi reproseze lucruri din trecut! si ma innebuneste! ea trebuie sa plece in strainatate peste 3 zile! am facut-o vaca pentru ca nu imi dadea pace si apoi ea a inceput sa ma traga de par! stiu ca am gresit.dar nu am curaj sa ii spun nimic pentru ca iar incepe cu reprosuri! voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| AwesomeKiss a răspuns:

Pai faptul ca tea tras de par nu este foarte matur, iti inteleg situatia >.> si mama mea se trezeste cu crize din astea de isterie. Pai eu cred ca ar trebui sa fii mai desteapta si sa incerci sa te impaci cu ea deoarece, ei bine iti este mama si faptul ca ea pleaca peste trei zile... Imagineazati ca ea pleaca departe iar ultimile tale cuvinte catre ea au fost,, Vaco!'' Cam urat, nu? :\
Bafta!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti ceri scuze si sa va impacati daca tot pleaca in strainatate

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!