| Paraschiv_Andreea_1998_4CUj a întrebat:

Buna TPU.
M-am facut reprezentat avon, si nu stiu cum sa-mi calculez bani care imi raman dupa o comanda. ma puteti ajuta va rog. Multumesc fundita.

3 răspunsuri:
| Paraschiv_Andreea_1998_4CUj explică:

Scuzati eventualele greseli. happy

| Mariana_Alina_1996 a răspuns:

Draga mea, după ce vei plasa comanda online, şi vei primi coletul acasă, în cutia primită vei găsi factura cu suma de plată. Tu vei calcula pentru fiecare client care ţi-a comandat produse şi vei strange toţi banii apoi la final vei scădea din banii strânşi de tine suma de pe factură iar în mână vei rămâne cu discountul aferent comenzii tale.

| Paraschiv_Andreea_1998_4CUj explică (pentru Mariana_Alina_1996):

Nu am inteles... Dar multumesc oricum happy!