| ohkay a întrebat:

M-am hotărât să învăț pentru examenul de Bacalaureat de anul viitor, la o materie la care sunt varză. și m-am gândit ca atunci când mă voi apuca serios de învățat (cam de prin ianuarie, sau mai repede) să-mi cumpăr niște pastile de ținere de minte? nu sunt sigură dacă să fac asta, ce spuneți? (ar fi frumos să nu răspundeți dacă nu știți despre ce vorbesc)

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Memo plus, lecinitina sau ginko biloba. Cred ca si magneziul ajuta. Sunt suplimente alimentare, in principiu nu ar avea de ce sa iti faca rau, eventual citeste prospectul inainte. Spor si sanatate happy

2 răspunsuri:
| BaitanuByy a răspuns:

Nu exista pastile de tinut minte, memo plus, suplimente alimentare is apa de ploaie.Nici calmantele nu te mai ajuta dupa ce faci doua ore de pregatire la chimie sau mate.

| ohkay explică (pentru BaitanuByy):

laughing două ore de pregătire la biologie și matematică