| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, m-am revazut dupa 7 ani cu un baiat de care imi placea la 8 -9 ani.Nu va ganditi acum ca era cine stie ce iubire.Vara asta ne-am revazut, s-au intamplat mai multe dar dupa ce am plecat nu am mai vorbit dar ne urmarim pe Instagram si snap.Noi avem un prieten comun.(am pus intr-o zi un story in care dau cea mai frumoasa poza dar am dat ca el si sora lui sa nu imi vada storyul.Prietenul asta pe care il avem in comun, mi-a cerut sa ii dau cea mai frumoasa poza, eu i-am dat-o iar el a pus-o la story(nu stiu daca stiti dar este sondaj din ala in care daca cineva raspunde cu da, tu intri pe contul lui, faci screen si o pui la story si ii dai tag)dupa ce a pus-o la story, baiatul asta cu care nu m-am vazut 7 ani a vazut ca i-am restrictionat contul si de atunci nu se mai uita la storyurile mele dar sora lui da.Si mai e ceva, cand pun o poza cu mine (la story) mereu imi raspunde cu? sau? Intrebarea mea este: credeti ca s-a suparat iar acum nu se mai uita la story urile mele? Dar atunci de ce imi raspunde la ele?

4 răspunsuri:
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! sad Îmi pare rău să-ți spun, dar cred câ s-a supărat. sad Cere-ți iertare, exprimă ce simți, exprimă-ți emoțiile, sentimentele și spune-i că îl placi! happy Poate asta va schimba ceva și vezi ce îți răspunde.winking E timpul să pășești pe alt prag, să treci la alt nivel, altfel decât "copilăriile" cu story-urle. Mult succes!winking Funda? big grin

| Emma18P a răspuns (pentru PsihologDanielBotezan):

Asta inseamna ca ii pasa sau vrea doar sa ma faca sa ma gandesc la el?

| Emma18P a răspuns (pentru Emma18P):

Sau sunt sanse sa ma placa? Nu am mai mentionat dar el licuieste in Germania…

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru Emma18P):

Nu putem știi ce e în inima lui, sad dar putem avea grijă de inima noastră. happy Deocamdată, voi sunteți destul de departe, deci nu prea vă văd împreună. Trebuie să îndrăznești să îi scrii. big grin