| Anaica123455 a întrebat:

Bună TPU, ma ajutați va rog cu o prezentare haioasa pentru balul bobocilor? Aștept răspunsurile voastre!

3 răspunsuri:
| qLiNn a răspuns:

Poti incerca sa faci o pantomima, combini muzica, sunete haioase, persoanaje comice din cotidian pe o situatie comica dintre doua persoane, eu asa am facut la balul din anul I, si am iesit Mister, atat eu, cat si partenera mea!

| Anaica123455 explică (pentru qLiNn):

Știu deja ce voi face la Ball, dar îmi trebuie o prezentare haioasa cu numele Ioana

| Anaica123455 explică:

Eu știu deja ce vor face la Ball, dar îmi trebuie o prezentare haioasa cu numele Ioana