| xxAlexxaxx a întrebat:

Buna TPU ma cheama Cristina dar pentru facebook prefer numele de Christinne, din acest nume Christinne pot ajunge cumva la Anne? Imi place foarte mult numele dar nu vreau sa mi-l afisez pe fb daca nu are nici o legatura cu numele meu. Fundita :*

2 răspunsuri:
| Aeri a răspuns:

Nu cred că are vreo legătură tongue
Poate Ina (Inna, Inne), Tina/Tinuța, Chris, Cri, Crissy, Criss, Crissa, Crissu', Cristișor, etc. laughing
Dar Anne nu cred. Dacă ar fi fost Cristiana, atunci era altceva.

| TofanCristi a răspuns:

Criss Anne
laughing