| anonim_4396 a întrebat:

Ma consider atragatoare si mai multi oameni mi-au spus la fel, dar baietii par sa nu aiba interes in mine sau sa ma placa, de ce?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca doar tu te consideri atragatoare dar important este sa te considere asa cei din jur. Daca ei nu te cred atragatoare, degeaba.

| Andreeush a răspuns:

Crezi că este suficient să fii atrăgătoare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,poate că eşti atrăgătoare, dar băieţii vor alături de ei o iubită nu doar frumosă, dar şi deşteaptă, descurcăreaţă, distractivă şi pricepută.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt, dar de unde ar stii asta daca nu incearca sa ma cunoasca? laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede asta si din faptul ca te amuza ce ti-a raspuns EA7. Cam are dreptate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu te consideri ca fiind aşa.Dar, ceilalţi poate şi-au făcut altă impresie.

| GirlOnline81 a răspuns:

Probabil pentru ca prin aspectul tau ii intimidezi.

| Rd79 a răspuns:

Pai pune si tu niste linkuri la niste poze, sa vedem.