| rockelle75 a întrebat:

Ma gandeam...ati vazut cati copchii sunt pe TPU care fac comicuri? Adica...stiu ca si eu fac, dar de exemplu, sunt unii care fac la panarama, ca si iustinel1999 [sau altii, nu ii mai tin minte]
Stiu, si eu am facut cateva, dar faza e ca eu desenez bine; la fel si Loome, loolgirl, Cretaker si mhn24 big grin Dar...eu zic sa deschidem o "campanie anti-comicuri la panarama" laughing sau asa ceva
Apelam la Admin [StelaTPUro] si vorbim sa puna ea o intrebare [daca copchii aia nu ne asculta] si sa zica ceva de genu "Nu mai faceti doar la misto, ca ocupati categoriile!"
Nu zic ca eu nu am facut comicuri, am facut cateva, dar la cati copchii sunt care deseneaza ca si @iustinel1999, putine sanse sa mai admire cineva adevaratele talente happy
Eu nu mai pot pune comicuri daca cei care fac la panarama mi-o iau inainte si ocupa categoria, apoi lumea se plictiseste si nu mai viziteaza categoria, exact cand noi postam cate-un comic (la care eu, de exemplu, lucrez vreo 2 saptamaniwinking )
Deci, ce ziceti? Cine e de acord (inclusiv cei care fac comicuri in adevaratul sens al cuv.) sa va lasati user-ul aici happy
Nu vreau sa jignesc sau ceva, dar daca incep sa postez in categoria "Adolescenti" o sa inceapa si 'iustinel' sa posteze s. a. m. d. o sa umple si categoria asta laughing
Deci, s-teti de acord? big grin
Advertisment: Funda happy
Pa. big grin

1 răspuns:
| Loome a răspuns:

Eu sunt. Chiar m-am saturat de mazgaleala fiecarui user.
Asa, pot si eu sa mazgalesc.
http://i.imgur.com/b59px.png