| Mariana123456789 a întrebat:

Ma joc Mt2 si vreau sa-mi fac un caracter de Ninja fata. si nu stiu ce nume misto sa ii pun. Cele mai misto nume va primi funda!

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Rosse,Kira,Renesme[twilightlove struck],LolyPop,DeDe,Chocolate,Aimee,k1da,CanDy,ToxicLove,Cherry.
*-*

| ILoveTacos a răspuns:

Uite aici iti traduci propriul nume si il transformi intr-unul de ninja.

http://vbulletin.thesite.org/showthread.php/109718-What-is-your-Ninja-name

| MetalHand a răspuns:

AsassinCreed

| PureLove19 a răspuns:

Ninja=otrava,deci :ToxicLove, sau daca nu... Purelove... nu mai am idei, oricum sper ca te-am ajutat, funda?