| Kerinna a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un program? Era un program cu care puteai afla cum o sa arate copilul tau. Cum? Incarcai o poza cu tine, si una cu "tatl" ( sau baiatul cu care se presupunea ca o sa fie copilul ), iar undeva iti aparea o poza cu un bebelus, acela se presupunea ca este copilul vostru.

Dau fundita^^.

3 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Da era. dar vezi ca nu o sa arate asa. am pus si eu o poza cu verii mei. si acolo a iesit o caricatura de copil. iar cand verisoara mea a nascut copil este superb:X.

| Kerinna explică:

A12NDRA, multumesc! Copilul prietenilor vrei o sa fie un strut=]]. Acum pe bune, stie cineva straight face?