| CezaraEM a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva?
La Sims 3 al meu cand intru sa joc imi tot apare o fereastra cu "ERROR nu ma pot conecta la Origin (Ea Download manager sau cum i-o zice)...ma rog, dau OK si gata...cand intru in joc, merge totul ok, apoi cand imi apare familia si casa lor imi apare o ferestra care zice "Pentru a va putea conecta la contul Sims 3 trebuie sa va actualizati jocul" (adica update). Ies din joc si il pornesc iar.
Dau la Sims 3 cand il pornesc din casutele alea unde arata Welcome, Downloads, Uploads, Installed content si ultima este la Game Updates (am bifat aia cu Automatic updates, dau la Refresh jos (in caz ca este vreun update pe acolo care nu l-am facut) si imi apare iar aia cu Nu ma pot conecta la Origin si se inchide pur si simplu... sper ca ati inteles ideea, problema e ORIGIN asta, nu ma pot conecta la el desi eu am cont si sunt online, dar nu merge cu sims 3 nu stiu cum sa va zic?!

De ce face asa? care e treaba cu Origin ala? ma poate ajuta careva, va rog mult dau FUNDA! astept raspunsuri URGENT

2 răspunsuri:
| AN1NA a răspuns:

Pai cand il instalezi trebuie sa iti apara la inceput o caseta de unde se incarca. Acolo isi ia update ul. Aminteste ti si vezi daca si a luat update ul cum ti am zis eu. Daca nu ai priceput ceva ma intrebi sa iti explic mai clar.
Daca nu si a luat update ul dezinstaleaza l si daca vrei poti sa il instalezi din nou sa vezi daca si l ia. Daca nu, descarca jocul de altundeva. Daca iar nu isi ia update ul si ai team viewer, pot sa te ajut eu.

| CezaraEM explică (pentru AN1NA):

N-am inteles nimic din ce ai zis?! rolling on the floor) serios, si eu jocul original cumparat, nu dupa internet!