| Kijk a întrebat:

Ma simt foarte obosit si maine am examen la engleza ce ar trebui sa fac sa pot continua sa nu ma simt ata de obosit?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un ceai de tei și câteva ore de somn te vor remonta.
Succes!
Pa, pa.

| oOSaritaOo a răspuns:

Încearcă să te odihneşti, dormi şi te trezeşti mâine mai devreme. Oricum dacă eşti aşa obosit, te chinui degeaba că nu vei reţine nimic.

| EvaneSScence a răspuns:

Daca esti prea obosit deja nu mai asimilezi. Culca-te o ora si apoi vezi daca poti continua sa mai inveti ceva. Daca esti tot obosit, dormi. Macar vei fi odihnit si poate ai bafta.

Răspuns utilizator avertizat