| Simplegirlbb a întrebat:

ma simt foarte trista. Imi vine sa plang mai tot timpul, noaptea nu pot sa dorm. Imi vin tot felul de ganduri negre in minte. Nu ma simt sprijinita. Ma simt foarte aiurea. Voiam sa merg la munca in Spania, dar parintii nu vor sa aiba grija de copii,bunica mea nu vrea, parintii fostului nu vor, el nu trimite pensia alimentara. Nu stiu CE sa ma fac, incotro s-o apuc. Ajutati-ma cu un sfat

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Mergi la psihiatru! Esti in depresie si trebuie tratată altfel cedezi psihic.

| Gabriel2424 a răspuns:

E o situatie grea, viata asta e si grea si frumoasa, trebuie sa lupti, du-te in justitie, trebuie sa ti plateasca pensia alimentara, e obligat, incearca sa lasi copii la un loc pentru copii, trebuie sa gasesti tu, dar depinde de varsta copiilor, poti sa îi iei cu tine si sa-ti faci un viitor acolo, sunt multe variante, ai incredere in tine si lupta, o sa iasa soarele si pe strada ta.

| Simplegirlbb explică (pentru Gabriel2424):

El nu imi da semnatura ca sa pot sa II scot afara

| Gabriel2424 a răspuns (pentru Simplegirlbb):

Adica dupa ce nu iti da pensie alimentara nici nu te lasa, da l in judecata, nu l lasa asa, daca bani nu vrea semnatura macar.