| tiranul a întrebat:

Mă simt groaznic, e numai vina mea.Deci eu i-am spus unei fete că un coleg de-al meu este fratele unui băiat din școala mea.Și fetei i-a plăcut de el și a început să îi spun lucruri de la alți colegi,dar astea erau adevărate.Și azi, fata aia o vorbit cu colegul meu ca să-i facă lipeala cu băiatul ăla sad.Și a aflat adevărul și s-a suparat tare pe mine.Eu nu i-am mai zis nimic.Și au început să mă injure amândoi și să spună că eu tot timpul mint și că nu o să mă mai creadă cu nimic.Dar eu i-am fost un prieten adevărat până acum și nu am mințit-o deloc pâna acum! Și acum râde de mine cu colegul ăla care la început îl considera un tăntălău de băiat și acum dintr-o dată și-a schimbat părerea... crying.Știu că este vina mea,dar o altă colega mi-a spus și ea că băiatul e fratele colegului meu...Ce să-i spun fetei? Mie chiar nu îmi place să mă cert cu lumea și recunosc că sunt cam sensibil,și doar ea și alți doi băieți îmi erau prieteni adevărați. Ajutor, vă rog din suflet!
PS: Scuzați romanul dar m-am descărcat aici sad

1 răspuns:
| Less_Ray_1990 a răspuns:

Sincer ai o problema delicata nu sunt sigur cum dar ar trebui sa te impaci cu fata mai intai caci cu baiatul e usor ii faci cinste un serviciu vedeti voi dar cu fata e mai complicat incearca sa vorbesti cu o prietena apropiata ei