| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Magia albă e periculoasa sau e doar magia neagra periculoasa?

14 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Cea alba e facerea de bine, cea neagra e facerea de rău.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Taci mă că magia de periculoasa, de făcătura ălui cu coarnehee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Iar te bagi în seama cu mine? Înțeleg ca ma placi dar nici chiar asa big grin
Fa o magie și spune-mi de unde ești sad

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Tu ai făcut magie de merge tastatura fara voia mea sad

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Hai ca poate ți foame happy nu vorbesc cu copiii de alocație eu, trebuie sa mai cresti unpic sa porți o conversație elevata cu mine happy

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Ce să-ți povestesc, oi fi și tu elev la Școala Superioară de Talente și Inteligență umanălaughing

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Ca discut cu Denisa sau cu tine parca e același lucru!
Când vorbesc cu tine e ca și cum as fi vorbit cu unul din clasa primara nu știu de ce, tu ma tragi în jos, ești toxica copiii sunt toxici, nu am audienta cu copiii sory.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Asta e, plec și-mi plătești pensia alimentara.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nici nu te cunosc, nici nu știu cine ești, dacă ești un copil de 15 ani și ma abutesti? La munca, nu la întins mana.
Cred ca ai 15 ani și arăți a 70, suferi de progerie, ai putea sa îți faci tu pensie pe caz de boala happy

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Mă cunoști, dc minți crying gata, m-am supi

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Go to sleep

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Ma duc....peste 5 ore.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Ignore!

| BursucDinCluj a răspuns:

Magia alba este de obicei cea pe care o vezi la spectacole cu flori care ies din palarie faza cu banutul de dupa ureche deci nu este.