| Byb2001 a întrebat:

Mai am putin si termin cursurile de coafor, frizer in septembrie si nu prea stiu sa tund si am emoții pentru examen la final. Ma intreb ce întrebări o sa puna, cum o sa fie si vreau neaparat sa iau diploma ca sa nu zica mama ca am dat 8 milioane degeaba.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu 8 milioane, ci 800 de lei. căci banii s-au schimbat de mult.
O să te invite la examen să aduci un prieten să îl tunzi. Acesta va fi examenul.

| Byb2001 explică:

Si pana acum la cursuri nu au manechine de tuns tundem doar pe oameni cine mai vine si ma intreb la examen cu o sa fie cu manechin normal sau direct pe oameni? ca la ore de curs