| SpigiBb a întrebat:

mai e putin pana la ziua meah de 18 ani si le-am zis alor' mei ca drept cadou vreau sa imi fac un mic studio de inregistrare pentru mine acasa! eu scriu piese de mult doar ca nu am avut materialul necesar pentru a le inregistra! acum trebuie sa stiu ce instrumente sunt necesare pentru a scoate o piesa adevarata? adica negativele le am am nevoie doar de echipament! un microfon si de care este mai bun si cu ce program as putea inregistra si mixa? de exemplu daca doresc sa tai un capat la un vers cu ce program as putea face asta? va rog mult spuneti-mi ce instrumente sunt necesare va roghappy! FUNDA

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Am inteles, esti varza cu pretentie de muzician. Cauta un butoi corespunzator, am vazut ca se poarta in lumea muzicala.