| DeniiAlle25 a întrebat:

Buna TPU mai este foarte putin timp si este ziua celei mai bune prietene. Ce cadou ar trebui sa ii fac?

6 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Ai putea sa-i scrii o poezie sau sa-i iei o pereche de casti pentru telefon sau o boxa cu Bluetooth.

| DeniiAlle25 explică (pentru BlackRose03):

Multumesc o sa imi foloseasca

| HLucian a răspuns:

Buna. Poti merge pe un cadou simbolic. O cana personalizata, un lantisor personalizat cu o poza de-a voastra.

| Ely167 a răspuns:

Buna! Eu cred ca un cadou foarte frumos ar fi un tablou cu amandoua, poti sa faci o comanda pe net sau la un magazin de printat poze. preturile sunt destul de mici! pana in 20 de lei un tablou care poate sa il puna pe noptiera. Il va aprecia mult! Pe langa tablou poti sa ii dai si un colier cu BFF sau chiar o bratara si o cutie de bomboane! Si eu am facut un astfel de cadou si i-a placut foarte mult!