| ramona_7555 a întrebat:

maine e ultima zi de scoala inainte d evacanta si dupa cum stiti unii nu mai purta uniforma. ei bine eu vroiam sa-mi iau o bluza alba si deaspura un maieu verde cu niste flori... vroiam sa-mi intind parul si etc.insa ma oprit un gand...imi sta bine asa cu ce vam descris insa unii colegii se oftica si imi spun chestii urate. ceas putea sa le zic si eu? funda+vot

Răspuns Câştigător
| Alexa_7965 a răspuns:

Ce iti pasa tie de ce iti zic ei? Important este ca tie sa iti placa cum iti sta si nu altora

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Daamn your kid is ugly.laughing

| AIPS a răspuns:

Unii baieti spun asa fiindca te plac. Daca iti spun fetele inseamna ca sunt invidioase pe tinesi felul cum arati!
star

| AIPS a răspuns:

nu crede tot ce iti spun daca tu te consideri frumoasa inseamna ca esti frumoasa
star