| MihaiN1 a întrebat:

Mâine este 8 Martie şi nu ştiu ce cadou să îi i-au mamei.
Aş vrea câteva păreri din partea voastră.

Funda!; x

6 răspunsuri:
| Ion a răspuns:

Eu ii iau un buchet de flori, si ii pun o scrisoare in flori. Nu prea am multi bani, dar gestul asta conteaza f mult pentru orice mama, pentru ca arata ca te gandesti la ea.

| Johnny_3797 a răspuns:

Cel mai bine mamei sa-i i-ai o floare e de dorit macar un trandafir se poate si mai mult si un parfum, acolo la magazin deamu te va sfatui si vei alege care iti va place.Mama ta va aprecia staruintele tale si adoul tauwinking

| crooxel a răspuns:

Buna! poate esti mai creativ si te pricepi la pictura~atunci ai putea sa-i faci o pictura cu ceea ce ii place ei cel mai mult sau poate ca iti povesteste de o anumita intamplare din copilaria ei
~ai putea sa-i faci un portret
~un album cu cele mai frumoase fotografii cu familia
~daca vrei poti sa-i modelezi un martisor din fimo sau plastilina i clay(crede-ma ca e tare si se bucura)
~un buchet de trandafiri(sau poate un ghiveci cu o floare frumoasa)
~fa-i o bratara a prieteniei in culorile martisorului sau in culori care sa reprezinte etape importante din viata ei
PS:nu conteaza marimea cadoului, ci sa fie daruit din inima(ceva facut de tine sigur o sa-i placa...asa sunt mamelehappy )
sper ca te-am ajutat!
Funda? smug

| maryngeorge a răspuns:

Pai iai ceva la care sa-i placa, la o mama gestul conteaza

| LLO a răspuns:

Un parfum, o diplomă pentru cea mai bună mamă, cercei sau lănţişor de aur cu numele ei, sau să îi iei atîtea flori cîţi ani are ea.

| Soryn14 a răspuns:

Un buchet de flori
Nu trebuie sa ii ei cine stie ce cadou.
Ea apreciaza tot ce ii da-i. doar e mama tahappy