| XxEddyXx31 a întrebat:

Buna TPU,
Mâine o sa am o analiza ca sa se dovedeasca daca am fumat sau nu marihuana, ultima data am fumat acum 2 saptamani, voi da pozitiv?
Tin sa mentionez ca este o analiza de urina.

Răspuns Câştigător
| Floridori a răspuns:

Depinzand de frecventa cu care obisnuiesti sa fumezi si cantitate, in urina poate fi detectabila de la 3 zile pana la o luna.
In ceea ce priveste saliva, 48 ore, prezenta in sange 36-48 ore.Cel mai mult timp se poate detecta in firul de par, intre 3 si 6 luni.

| XxEddyXx31 explică (pentru Floridori):

Mersi mult!

| Floridori a răspuns (pentru XxEddyXx31):

Cu placere si mult succes!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru edificare: care e scopul analizei?

| XxEddyXx31 explică (pentru sierra1):

Este o analiza pentru detectare de droguri.

| sierra1 a răspuns (pentru XxEddyXx31):

Da am ințeles asta din prima dar care e finalitatea analizei?