| angelBlack00 a întrebat:

Buna TPU:*. maine plec la munte cu cortul si trebuie sa imi fac bagajele. imi puteti face lista completa( ca sa nu uit nimi). lista sa cuprinda haine si celelalte lucruri. acolo ziua temperatura varianza intre 2 si 15 grade si noaptea intre -2 si 7grade. stau 6 zile. astept raspunsuri. cel mai bun primeste funda :*.

1 răspuns:
| Mozambic19 a răspuns:

happy pai...
1. hainele corespunzatoare...( cam frig la munte )laughing
2. perie de par
3.periuta +pasta de dinti
4. deodorant
5. cateva prosoape
6 sapun
7 acum depinde si cu cine mergihappy un joc, ca asa nu va plictisiti :remi, nu te supara frate, poker, ceva carti de joc
8 suc, lay`slaughing ....cateva ''gustari''
9 un laptop plin de filme laughing

Eu asta mi-as lua la mine

sper ca te-am ajutat:d

aaa + un aparat fotohappyhappy