| Anda1708 a întrebat:

Maine trebuie sa prezint la engleza un proiect despre actorul meu favorit.Ideea e ca imi trebuie un mod original de a face asta, adica nu vreau sa ma duc in fata clasei si sa vorbesc despre un actor. Vreau cat mai multe idei de a prezenta.Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Biiskrem a răspuns:

Pentru a realiza ideea care m-a izbit ai nevoie de diferite poze ale acelui actor, însă editate. Inserează miniaturi și emoticoane, schimbă aspectul respectivului într-un mod cât se poate de evident și împarte pozele prin clasă. Să fie ceva de genul: Credeați că-i așa? -fără un membru, urât, înalt, bătrân, așa și pe dincolo-
E imposibil să nu prezinți niște date exacte, dar strecoară printre acele rânduri câte o replică: În ciuda a ce credeați voi despre el, are succes! happy
Sunt multe moduri de a-i amuza și a le capta atenția colegilor tăi dragi și scumpi, trebuie doar să te gândești ce te-ar putea impresiona pe tine.
Baftăă