| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, mama mi-a pus cutite in sifonier si unul la pat si cel de la pat are si zahar dar este un altfel de zahar fara gust si mi le-a pus acum 5 luni doar ca nu le-a mai luat, ar fi o idee buna sa le iau eu si sa le arunc sau isi da seama?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu le arunci. Le speli frumos și le pui în sertar în bucătărie la locul lor.

3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Ce? Ciudat. Cuțite la pat? Zahar fara gust? Ai grijă vezi că ți-a pus substanțe ilegale laughing

| Andrei666111 a răspuns:

Îți recomand ca în zilele următoare sa lași Coxul te rog frumos