| passenger a întrebat:

Media de anul trecut la un liceu (mate-info bilingv engleza) a fost de 7.01. Daca eu am media 8.45 am sanse sa intru, avand in vedere ca doar anul trecut s-a intrat cu 7.01 in rest cu 8, 50 sau 8.60? Oare o sa creasca mai mult de 8.45?

2 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Ai sanse sa intrii nu te speria, mediile alea sunt doar asa de aparenta, nu sunt chiar reale, asa ca nu iti fa griji ca o sa intrii

| Lari_5840 a răspuns:

Nu are cum ca creasca cu un punct jumatate..., dar eu totusi te sfatuiesc sa scrii cat mai multe obtiuni happy

succes! sper sa intrii happy. sa'mi spui si mie daca ai intrathappy