| Emilia23 a întrebat:

mereu ma plictisesc stand acasa numai la calculator. vreau sa ma joc ceva. nu stiti niste jocuri online? sau pe net? ffuunnddaa pentru cel mai frumos joc:X:*

Răspuns Câştigător
| Biutsssaa a răspuns:

Club Penguin, Pandanda, Stardoll, IMVU, Our World, Sims pets, Sims, Sims 3 sau incearca jocuri de pe Y8... sper ca te-am putut ajuta! fundita?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Uita-te aici: www.mmohut.com
Si alege jocul care ti se potriveste

| TrixLove a răspuns:

Stiu o gramada...sa vad ce-mi mai amintesc acum laughing
Lady Popular
Metin ( ro sau servere private - old school, star, etc. )
Sorority Life
Sims sau Sims 3 Sau Sims Pets
Funda?

| snooky97 a răspuns:

Buna! Eu am o obsesie pentru,, games room escape,, si le ador. http://www.playonlineflashgame.com/ Asta e un sait de unde imi iau eu jocurile. Sper sa-ti placa!

| Emilia23 explică:

Club penguin este ca panda:X imi placehappy

| Ncl_9813 a răspuns:

Club penguin sau Our world FUNDA?love struck

| LotteCharlotte a răspuns:

Imvu :X