| Izomer a întrebat:

Merg intr-o excursie de 2 zile la sibiu si brasov si o sa ne urcam pe muntii Bucegi si banuiesc ca acolo o sa fie... frig :-s spuneti-mi ce haine sa imi iau in bagaj! haine si restul.

1 răspuns:
| Iftimuţ_Patricia_1996 a răspuns:

Buna. Ia-ti vreo doua perechi de blugi si doua hanorace. Pentru orice eventualitate ia si o geaca putin mai grosuta si o umbrela in caz ca va ploua. Ia doua tricouri. In privinta incaltamintei, pentru urcat ar fi bine sa iei doua perechi de adidasi/tenisi si o pereche de pantofiuri sau sandalute in cazul in care va veti plmba prin oras. Pentru a imortaliza momentele si peisajele frumoasa, ia-ti aparatul foto sau telefonul. Distractie placuta!happy