| Mentaaaaa a întrebat:

Merg saptamana asta in tabara am mai fost si anul trecut si nu prea mi-a placut (deloc ) micul dejun. Ce pot sa imi iau la mine sa mananc in camera pentru micul dejun avand in vedere ca nu am frigider :-s?

Răspuns Câştigător
| βǿβǿ a răspuns:

Heyhappy

Si eu ma duc in tabara saptamana viitoarehappy

Eu ma duc cu corturile. si ne-am propus cu fetele sa ne ducem biscuiti (simpli) si Finetti. in caz in care ne este foame seara in cort :d

Ai putea si tu sa-ti duci biscuiti si Finetti (daca iti placewinking )
Poti sa imi duci si cateva cornutri.saratele. happy

Sper ca te-am ajutat.macar putin happy

Distractie placutahappy. Succes la farse smug love struck day dreaming

3 răspunsuri:
| βǿβǿ a răspuns:

Multumesc pentru. fundita blushing

si scuze de greseala ( *iti* ), m`am grabit blushing scuze :d

| UPSsss a răspuns:

Nutela,niste cornuri, prajiturele 7days

| elutzika a răspuns:

Dulceata si paine...