| Justme0101 a întrebat:

Mi-am cumparat ieri un iphone 5, si acum la 12 dupa masa, l-am pus la incarcat. Pana acum, nu s-a incarcat deloc. Arata tot o linie rosie si un incarcator, urmat de o sageata care arata catre semnul de energie. A mai patit cineva asa? Nu este luat de la second sau altceva, este nou-nout, cumparat din mall. A mai patit cineva asa? E normal?

Funda!

3 răspunsuri:
| Creeper2000 a răspuns:

Da,asteapta pana se face 5 la suta. Daca nu, mai tine-l.Asa mi se intampla cand l-am descarcat extrem.happyDaca tot nu, incearca la alta priza, Iphone-ul ii un telefon mai "fitos" si mi se intampla sa nu mi se incarce la unele prize. Sper ca te-am ajutat si... Felicitari pentru Puiutul Iphone.laughing)

| Justme0101 explică (pentru Creeper2000):

Pai si in cat timp se face 5 la suta? sad nici acum nu s-a incarcat.

| Creeper2000 a răspuns:

O,Atunci s-ar putea sa fie o problema la incarcator, si eu am patit-o(da, am patit multelaughing )Mai bine te duci la ISTYLE :ei iti vor spune ce sa faci.Sau du-te la magazinul de unde al luat telefonul.