| Okayan12 a întrebat:

Mi-am cumparat un pc nou(nu ma prea pricep la pc deci o sa va dau ce scrie la system din control panel)
Manufacturer: msi
Processor: AMD A4-6300 APU with Radeon DH Graphics 3.70 GHz
Installed memory(RAM): 4. 00GB(2.00 GB usable)
System type: 32-bit
Windows 7 Starter
Cam asta-i pc si ieri am vrut sa imi descarc jocul 4Story s-a descarcat l-am instalat dar cand l-am pornit si sa intru in joc imi zice ceva de placa video ca nu e compatibila si mai zicea sau driverele nu sunt la o versiune noua!
Dar jocul acesta imi mergea pe fostul pc pe care il am din 2003-5 si mergea binisor pe el dar pe asta nu merge desi asta e mult mai bun de cat fostul pc!
Si astazi am descarcat jocul Sniper si tot la fel imi zicea de drivere!
Va rog ajutati-ma!
Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Trebuie sa face update la driver-e.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

1 răspuns: