| roxii_1257 a întrebat:

mi-am dezactivat hi5 de vreo 1 luna, si acum nu mai pot sa il activez thinking nu mai stiuhee hee
FUNDA pentru cel/cea care imi spune cum sa il activez happy

3 răspunsuri:
| roxii_1257 explică:

Da Vev...asta era inainte...dar acum am intrat si imi zice ca nu am acces thinking

| Vev_6064 a răspuns:

Intri pe prima pagina la hi5 si scrii id'u sh parola sh dai enter.iti spune acolo ca ...acel cont ii dezactivat si sa dai mai departe pentru a'l activa.dai alick akl...[parca asa era]

| Coka_Raszfatzatu_1992 a răspuns:

Www.hi5.com ---> Log In E-mail si parola daca nu iti merge o sa iti apara recover account;) dai acolo si iti bagi e-mailu pe care ti-ai facut contul si vei primi un Mail de confirmare:)! Good luck