| Kate12345 a întrebat:

Buna TPU.
Mi-am facut o adresa de mess si nu pot da add si nici sa accept. La inceput a mers la vreo 3-4 persoane dar dupa daca imi trimiteau ele nu mergea sa accept, imi intra la address book si sus imi apare bara cu add sau ignore.
Si de pe telefon la fel, le trimit cerere si degeaba. Nici sa accept nu merge. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| emignon a răspuns:

Din nefericire, aplicațiile Yahoo Messenger, din ce cunosc nu mai fucționează. Corporația Yahoo le-a retras sprijinul și unele funcții.
Puteți folosi cu încredere Facebook Messenger, care (încă) mai funcționează.