| mona01 a întrebat:

Mi-am facut o pagina pe facebook si nu stiu cum sa-mi sterg din administratori ca am pus inca unul in afara de mine si cand dau salvar dupa ce apas pe "x" in dreptul numelui la rolurile de administrator si introduc parola mea, pe care am bagat si celalalt administrator imi tot da "parola introdusa este incorecta". Help, ofer funda!

1 răspuns:
| Lorena7712 a răspuns:

Trebuie sa iti bagi parola ta. Doar asa merge. Si daca nu merge inseamna ca parola nu este buna.