| Little Kid a întrebat:

Mi-am facut un id nou si o parte din prieteni mi se duc la Adress Book si o parte la grupul care mi l-am facut. Dar nu inteleg de cesad Cei de la Adress book imi apar Offline, ca si cum ii am la ignoresad
Please help. mi-am facut id-ul aseara si speram sa-si revina azi.
:*
Scuzati categoria

2 răspunsuri:
| Little Kid explică:

Nu diaa.
Ma cunoschappy
eu le-am zis sa-mi dea add
ei m`au bagat in lista si uite...

| Diaaa1 a răspuns:

Poi aia care se duc la Adress Book inseamna ca nu te baga in lista lor... Vorbeste cu ei si zi-le sa-ti dea accept ca poate ei nu stiu cine esti si de aia nu-ti dau accept sau incearca sai bagi o data da clik pe prieteni aia care sau dus la Adress Book si da acolo sus un plus si scrie Add user ( sau ceva de genu) si da acolo next si finish

Bafta

Fundita:Xbig grin