| Anonim200417 a întrebat:

Bună TPU. Mi-am facut un iubit, parintii au aflat de el, dar mama vrea sa-l cunoasca. Nu stiu ce ar trebui sa fac, mi se pare prea devreme stiind ca suntem impreuna abia din vară. Dar ea insista sa-l cunoasca, el este de acord sa se intalneasca cu ea. Dar eu nu stiu ce ar zice de el pentru ca are tenul foarte bronzat. Doar la lucrul asta ma gandesc. Plus ca mama nu ma lasa sa ne mai vedem pana nu se intalneste si ea cu el. Am 17 ani. Scuze daca gresesc categoria.

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitări mamei tale, căreia îi pasă de tine! Dacă o să fiu mamă, și eu aș insista să cunosc prietenii/ iubiții copiilor mei... iubiții, desigur, la o vârstă potrivită. Nu vreau să intru în viața lor și să le invadez intimitatea, însă trebuie să veghez ca o cloșcă asupra puilor.hee hee Îmi doresc să să discut cu ei ca prietena cea mai bună. happy

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Bravo ei.

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca-i un lucru foarte normal si sanatos ca mama sa stie cu cine isi afara si daca poate avea incredere in acest baiat.
Ca mama, am trecut prin asa ceva si nu mi se pare o cerere nejustificata.

| Anonim200417 explică:

Mie frica daca nu i va placea? crezi ca trebuie sa renunti la iubit ca parintii nu l vor placea?