| mihaela_6858 a întrebat:

Buna TPU mi-am propus ca vinerea asta sa merg cu o fata la cinema ca este premiera twilight vreau sa stiu la ce ora si la ce cinema pot sa merg si cat costa biletul? multumesc, funda.:*

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

La ce cinema! unde? In toata Romania? trebuie sa scriu toate cinematografele din Romania? Pretul pentru film la premiera este 32 lei (nu stiu daca mai ai norocul sa prinzi bilet in seara de premiera)

Program cinema The Twilight Saga: Breaking Dawn, Part I - Romania
Hollywood Multiplex (Bucuresti si Oradea)
CinemaPRO
Movieplex
The Light Cinema
Grand Cinema Digiplex Baneasa
Glendale Studio (Bucuresti)
Reteaua Cinema City (Cotroceni, Sun Plaza, Cluj, Arad, Galeria Arad, Bacau, Braila, Baia Mare, Timisoara, Iasi, Pitesti)
Reteaua Cityplex (Constanta, Brasov, Bucuresti)
Odeon Cineplex Cluj
Cinema Cortina (Oradea)
Cinema Phoenix (Pascani)
Centrul Cultural Eugen Ionescu (Slatina)
Grand Mall Cinema (Satu Mare)
Cinema Patria (Bucuresti, Craiova)
Cinema Florin Piersic (Cluj)
Cinema Premiera (Ploiesti fostul Patria)
Bafta!