| LonelyGirl01 a întrebat:

Mie imi place sa citesc si as vrea sa stiu care este cartea (sau care sunt cartile voastre preferate)?happy

1 răspuns:
| Answerkid a răspuns:

Si mie imi place la inebunie sa citesc.O sa zic cate o carte citita din fiecare gen : Politista: Crima din casuta stramba (Aghata Cristie). Romantica: Elevul Dima dintra saptea. Pentru adolescenti: Prajitura de la ora 11 ( Pitcher Caroline). Cartile de la editura :,, Chic'' sunt foarte frumoase eu ti le recomand in caz de-ti plac cartile amuzante si pentru adolescenti.