| ChristineW a întrebat:

TPU! Mie nu imi mai merge Yahoo Messenger. Momentan sunt la munte pe Vodafone Internet. Decii nu merge prea bine. Am dezinstalat messengerul si am vrut sa il reinstalez, dar nu ma lasa de pe www.yahoo.com ( nu se deschide pagina ), si de pe alt site imi apare eroare. Dar in schimb merge sa intru pe orice alt site... Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Trebuie sa te reintorci de la munte, pentru ca internetul de la Vodafone mie mi se pare extrem de prost, a avut si nasa mea, si matusa mea, si le mergea prost rau, au schimbat pe clicknet, si parca ar fi bagat 100000000 mb la internetwinking mergea super bine.
Nu ai ce face, daca nu merge, e din cauza netului ala prost, cand vii acasa poate o sa-ti mearga

| Larysa13 a răspuns:

Poti intra pe e-mail daca vrei sa vorbesti cu prietenii/prietenele, etc

| Cåpåċεl a răspuns:

Buna AprindOTigare si eu de azi am inceput sa am probleme cu mess`ul dar nu stiu de ce, nu ma mai lasa sa intru pe un id, dar pe email merge.

| Ctrl a răspuns:

:o Credeam ca decat eu am problema asta laughingSi eu sunt pe modem Vodafonesad Sper sa gasim o solutie!

| greendayforu a răspuns:

Ti-a mers messengerul acasa? poate e problema semnalului sau vitezei viteza e foarte importanta incerca pe meebo sper sa iti foloseasca o zi buna!