| BuzduganDinu a întrebat:

Buna TpU!

Nu mai pot sa intru pe Messenger tot imi da Eroarea asta "(81003002)", parola o stiu de la Messenger, cand dau Forgot Password si scriu id-ul si parola apare asa
Sorry, your password can't be reset online
For security reasons, we require you to contact Customer Care.

Ce e de Facut? Va rog Ajutati-ma dau Fundita si nu raman dator!

2 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Am vazut o data pe youtube un filmulet in care cineva te invata cum sa te razbuni pe cineva. Printre toate acele metode, exista una legata de Y! Messenger.
Incerci sa te loghezi cu id-ul persoanei respective, si apoi pui parole. Mi se pare ca exista un numar maxim de parole gen 5 sau 8 (nu imi mai aduc aminte) dupa care id-ul iti "ingheata" pentru cateva zile, adica nu mai poti sa te loghezi chiar daca scrii parola adevarata. Este posibil ca cineva sa iti fi facut asta. In rest, nu ma pot gandi la altceva. Daca asta e, asteapta cateva zile, apoi te poti loga din noi. Mai vezi cateva raspunsuri, s-ar putea sa fie cineva pe aici care s-a confruntat cu aceeasi problema ca a ta. Succes!

| bubulinaaa_8824 a răspuns:

A incercat cineva sa iti afleparola...mai incercawinking
bafta