| AlinaTha112 a întrebat:

Nu mai pot trimite mesaje pe privat sad pe facebook :O, nu stiu ce are, nu mai pot intra in mesaje si daca incerc sa trimit cuiva din chat un mesaj imi zice " there was a temporary error please try again. click to send again ". Si am incercat sa trimit mai tarziu si tot nu merge, eu nu sterg niciodata conversatiile, credeti ca ar' putea fi din cauza asta?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai probleme cu conexiunea la internet! Ai o conexiune slaba! Da un restart la modem, router sau ce ai tu, dealtfel si restart pc ajuta.