| darkstar0297 a întrebat:

nu mi-am mai văzut crush-ul de 1 an și am început să-mi fac secvențe cu el în realitate (nu în gand) 24/24. Sunt nebuna? Adica mi-l imaginez mereu langa mine și vorbesc cu el... straight face Și când mă uit de exemplu la o floare îl văd pe el... Am început să îl văd fara sa vreau.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Neee, nu esti nebuna. Esti doar indragostita. Trece big grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceva ai, daca si dupa un an inca te gandesti la el. Cine stie cu cate a mai fost in acest timp iar tu „mori" dupa el.

| Ineys a răspuns:

Un control la psiholog nu strica in cazul in care iti afecteaza viata de zi cu zi si nu distingi realitatea de imaginar.
De exemplu iti cere o cana cu apa si tu ii dai cana dar ea de fapt cade pe jos... ca nu era nimeni acolo. In cazul asta fuga la psiholog.

| darkstar0297 explică (pentru Ineys):

Nici chiar așa? practic el zice ce vreau eu să zică happy

| Colr3x a răspuns:

Fată n-ai nimic. Ți-e doar dor de el. Întreabă-l de sănătate și o să te simți mai bine.