| Cristina321 a întrebat:

Buna,TPU
Nu o mai suport pe mama!
In fiecare vacanta varul meu de la Bucuresti vine sa stea in oras.De cand eram mica nu am putut suporta asta pentru ca mereu trebuie sa.l dadacesc. Oriunde merg eu trebuie sa ma urmareasca.Il iubesc si logic ca imi e dor de el cand e plecat.Dar nu suport ca in singurele mele momente libere(vacantele) nu pot iesi cu prietenii, ci doar cu el.De ce nu il iau si pe el cu noi? Nu imi este rusine.dar el e mai..diferit.Nu se potriveste deloc cu grupul meu de prieteni.Si nu am ce sa fac, am incercat asta o data si nu prea a iesit bine
Maine de exemplu dupa programul de la scoala am pregatire. Dupa care eram libera pana la ora 18 sa ies cu el.De la acea ora voiam sa merg la un film.Dar mama nu ma lasa sa merg decat daca il iau si pe el.Am incercat sa ii explic.Chiar am vorbit cu ea.Dar nu vrea sa inteleaga.As prefera sa nu mai merg decat sa il iau si pe el(mai este si film de groaza de care lui nu ii place si o sa inceapa sa se planga ca e urat si naspa)
Nu stiu ce sa mai fac..chiar nu ai ajungeau 3 ore sa ies cu el? Nu are 4 ani ca sa il dadacesc eu
Imi puteti da vreun sfat?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Chiar credeam ca are 4 ani si tindeam sa spun ce nasol e. Nu cred ca mori daca il iei si pe el afara. Poti sa-l intrebi daca vrea sa mearga la un film horror si daca spune ca nu doreste atunci ai motiv sa nu-l iei. :p