| AnonimKidd a întrebat:

Nu prea stiu ce sa mananc. Ceva idei? Raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

O reteta simpla:
Iei un cartof il dai pe razatoare bati un ou i amesteci cartoful ras cu oul acela si il pui la prajit in tigae ca pe o placinta.
Rapid si usor de facutbig grin

| AnonimKidd explică (pentru MarianWLF):

Interesanta reteta si mi-a placut ca ai raspuns cerintei mele fara sa spui gen:''Mancare'' sau ''Ce gasesti''. Mersi si pentru asta ai funda!happy

| MarianWLF a răspuns (pentru AnonimKidd):

Cu mare palcer:*

6 răspunsuri:
| AndddRu a răspuns:

Mâncare!

| BlackVeil a răspuns:

Un polonez si 2 oua.

| sCzKun a răspuns:

Vorba cuiva:"bine ca nu stii ce vrei sa mananci, problema este cand nu ai ce sa mananci" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca ce ai in frigider. Branza, supa, fructe, ceva de ce ai pofta. SAU POTI GATI CEVA...:d:d:d