| Ana0Any a întrebat:

nu prea stiu ce se intampla. E un baiat la mine in scoala de care imi place, intr-o zi sunt in bratze la el iar a doua zi nici nu se uita la mine, intr-o zi ajungem sa ne holbam unu la altu, iar in alta nici nu vrea sa vb cu mine. Ce inseamna asta? Imi place de el, dar de atatea ori am zis ca il uit si imi vad de treaba, dar nu pot. Ce se intampla cu mine? Dar cu el?

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

Pai tie iti cam place de el si lui dar ii estepoate frica sa recunoasca tu il placi dar te enerveaza cum se comporta este enervant ca azi sa fie cu tine casi cum ati fi impreuna si a doua zii sa te bage in seama cel mai bine ar fi sa il chemi odata la tine sau undeva afara sa fiti doar voi doi si sa-i spui care i treaba explica-i ca iti place de el si ca nu iti place ca se joaca cu sentimentele tale asa... ca apoi ai sa ajungi sa tii la el mai mult de atata si nu vrei sa suferi dupa el:*:* sper sa poti sa vb cu el si sa fitifericiti apoi:X:X daca mai vrei sa vb ma gasesti la emiitzzy:X

3 răspunsuri:
| bunnylover537 a răspuns:

Eh, un altul care se da mare smecher. Baietii sunt perfect constienti de faptul ca, dupa ce ne dau un deget, noi vom vrea mai mult, iar indiferenta ne face sa innebunim dupa ei. Sfatul meu? Raspunde-i in acelasi mod. Pe tine te racaie indiferenta lui, el se comporta la fel ca toti ceilalti. Vazand ca nu esti deloc deranjata de ce face, ba mai mult, ca nici nu-l freci la cap, va veni el dupa tine.winking

| Millyemy a răspuns:

Ai o problema foarte delicata, sti ce as face eu? as merge la el si i-as spune: "ca simt ceva pentru el" si apoi daca el nu spune nimic inseamna ca se gandeste mult la ce-i ai spuns si nu ti face grisi nu se intampla nimic cu tine sau cu el pa. fundita?

| Georgiana97 a răspuns:

Vreau sa spun ca acelasi lucru mi se intampla si mie cu un baiat dar eu zic ca el vrea sa vada cum reactionezi in diverse situatii(vrea sa se joace unpic cu sentimentele tale)
este doar parerea meahappy(sper ca tea lamurit macar partial)winking