| ymary a întrebat:

Nu stiu ce am facut si acum cand deschid o pagina de internet sau orice altceva nu imi mai apare bara aceea toolbar doar cand sunt pe desktop si inainte imi aparea si in timp ce navigam pe net... CE s-a intamplat? Ma puteti ajuta va rog? Ce pot face sa apara din nou?

1 răspuns:
| Georg3 a răspuns:

BUNA! ACum depinde si ce browser folosesti.
Daca folosesti Internet explorer, Inlocuiel cu mozila sau Google chrome. Acease 2 sunt mult mai efieciente, rapide si mult mai "comode".
Sper ca te-am ajutat
daca ai nevoie de ajutor cauta-ma