| DamianBlack a întrebat:

Buna tpu...Nu stiu ce am..ma simt foarte urat..Am o cicatrice la buza, si pe partea pe care am cicatricea mi se pare mai umflata decat cealalta parte..Toti imi spun ca nu e asa dar cand imi fac o poza mereu ma vad asa, mai ales ca ma simt foarte urat si incomod..Pentru ca cand eram mai mic si ceilalti isi bateau joc de mine,nu ii bagam in seama pentru ca credeam ca arata cat de cat ok, dar de cand stiu ca sunt urat totul e pe dos..Am fost cu unele fete impreuna si nu spuneau nimic de buzele mele, ba unele chiar spuneau ca ii le plac..Nu stiu daca ma vad eu urat doar pentru ca mi-e frica ca sunt urat..Sunt atat de confuz...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o zi vei gasi o fata care sa te iubeasca exact asa cum esti.Nu sta totul intr-o cicatrice.N-are rost sa iti faci atatea ganduri din cauza acelei cicatrici.N-o mai baga in seama asa mult, fii indiferent, asta esti tu, fiecare avem semne personale pe corp iar alti nu-si mai fac atatea griji pentru un simplu semn.

| 1231242 a răspuns:

Aspectul fizic nu conteaza, doar atitudinea dupa parerea mea.