| WorldOfTheSkate a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg Geanta de umar(ca postasu)sau ghiozdan, am avut ghiozdan din clasa 1 si acuma trec a 7 si m-am cam plictisit de ghiozdan.Cam ce mi-ati recomanda? De varsta mea?

Răspuns Câştigător
| Maria0000 a răspuns:

Buna! Eu zic sa alegi ghiozdanul. Si eu trec intra 7 si am tot ghiozdan. De la geanta te va durea umarul (mi s.a intamplat si mie, nu am stau cu geanta nici 3 zile) ma rog unii suporta. Eu nu. Este alegerea ta. Funda?

1 răspuns:
| Babydin4you a răspuns:

Eu zic geanta de umar, adica ai crescut si tu ar trebui sa mai schimbi big grin!