| Dony20 a întrebat:

Nu stiu ce sa ma fac!
Adresez aceasta intrebare tuturor persoanelor care pot sa ma ajute intr-un fel!
Mai intai sa transpir simt intepaturi la maini si picioare, acea senzatie care te face sa transpiri in situatii critice!
De cand eram mic.14-15 ani am inceput sa ma consum in interiorul meu si sa devin agitat!
Acum am 20 de ani!
Aceasta agitatie ma face sa transpir exesiv! Este din cauza psihicului!
Am mereu o stare de agitatie continua care nu pot scapa de ea oricat de calm si vrea sa fiu.
Seara cand stau in pat sau cand sunt acasa si sunt linistit nu transpir deloc, dar daca ma duc undeva sau ma gandesc la ceva brusc incep sa fiu nelinistit si sa transpir.
Stie cineva ceva ca sa ma faca sa raman linistit sa nu ma mai stresez atat.
Este foarte enervant. Este singura problema de care vreau sa scap cu orice pret!
Va rog mult de tot orice raspuns conteaza!
Cineva care a patit asa ceva?

2 răspunsuri:
| RaziMaaaaa a răspuns:

Ai grija cu Hepatita!
Apare sub forma de oboseala si la baza ei sta in cele mai multe cazuri STRESUL.
Nu caut sa te sperii dar stiu caz cu un copil de 3-4 ani care a patit treaba asta.Nu spun ca ai avea asa ceva, preventiv te atentionez, daca transpirii in halul asta esti stresat rau si ar putea duce si la alte boli.Multa sanatate iti doresc!

| Jollie30 a răspuns:

In loc sa intrebi lumea pe TPU. mai bine ai lua-o pe mami de manuta si ai merge la doctor! El sigur v-a afla ce ti se intampla!