| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred, sunt asa de confuza :l. acum 3 luni m-am intalnit cu un baiat la ceva concert dar l-am cunoscut mai demult dar pe atunci vorbeam foarte rar si la concert s-a bagat in seama cu mine si am vorbit si am ras bla bla, si a incercat sa ma sarute dar nu l-am lasat din prima. am 17 si el ii cu 4 ani mai mare,ii din orasul meu dar face facultate in alt oras, apoi dupa un timp a mers la alta si am vazut ca s-a sarutat :l si s-a cam uitat la mine de vreo doua ori cu coada ochiului. apoi a doua zi a intrat pe mine si am inceput sa vorbim si eu m-am cam indragostit. si a zis sa iesim, am iesit, ne-am sarutat bla bla. apoi cand am ajuns acasa a doua zi mi-a spus ca nu suntem impreuna dar tot in aceeasi zi a spus sa iesim dar l-am refuzat si a spus ca nu mai vorbeste cu mine niciodata :l apoi dupa cateva zile iarasi a intrat pe mine si am inceput sa vorbim foarte mult happy dar ne vedeam de doua ori pe luna. deci vorbeam de 3 luni ..si apoi iarasi am iesit si ne-am sarutat dar n-am fost impreuna si m-am cam simtit prost si m-am gandit ca se foloseste de mine.si acum cateva zile am aflat ca eu zis la un prieten ca s-a folosit de mine si ca a facut tot ce a vrut din mine. cand am auzit.sad si am intrat pe el si am vorbit si l-am intrebat daca ii adevarat si se tot scotea si asa si acum nu ne mai vorbim chiar deloc pentru ca a zis ca el nu-i genul de baiat sa barfeasca.Voi ce credeti? fundita

1 răspuns:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Cred ca mai bine il lasi in pace, si treci peste. Pentru ca el s-a jucat doar cu tine. Nu tine deloc la tine, ar fi trebuit sa iti dai seama de asta inca de cand a sarutat-o pe fata aceea dupa ce tu l-ai refuzat.

O zi frumoasa!
PS: Nu te mai lasa prostita de baieti, fi mai cu capul pe umeri pentru ca altfel toti te vor lua de proasta.