| LifeIsColour a întrebat:

Nu stiu cum s-a intamplat, probabil fara sa vreau, am avut in pc o poza care imi placea foarte mult si am sters-o si din folderul cu poze, si de la cosul de gunoi dar o am la display image, am pus-o mai demult la avatar si mi-a ramas langa celelalte poze pe care le-am avut la avatar, cred ca intelegeti ce vreau sa spun.Cine imi spune cum o pot salva de la display image sau de la avatar inapoi in pc? [urgent]
Fundaaa!:*

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

O solutie ar fi sa eliberezi desktopul adica sa stergi tot ce ai pe desktop, sau sa le muti temporar in My computer, si apoi sa ascunzi si bara de start de la windows si sa faci print screen happy